Huawei Y5 – znakomity smartfon z roku 2019

0
4118

Smartfony obecnie cieszą się dużą popularnością, chętnie korzystają z nich biznesmeni, osoby dorosłe pracujące w przeróżnych branżach, osoby w podeszłym wieku, jak również młodzież i dzieci. Nowoczesne telefony komórkowe mogą być w przeróżny sposób wykorzystywane, nie służą tylko wykonywaniu i odbieraniu połączeń lub wysyłaniu i odbieraniu wiadomości tekstowych.

Aktualnie zauważyć można, że smartfon stał się nieodłącznym atrybutem każdego człowieka. Pozwala cieszyć się ulubioną muzyką, umożliwia robienie, przesyłanie i odbieranie filmów oraz zdjęć. Dodatkowo gwarantuje dostęp do Internetu (portale społecznościowe, przeglądarki, poczta, aplikacje bankowe) oraz rozbudowanej rozrywki (gry, aplikacje, programy).

Na rynku dostępnych jest wiele przeróżnych smartfonów, do najpopularniejszych zaliczyć można telefony komórkowe pochodzące od renomowanych producentów – Apple, Huawei, Xiaomi, Samsung i inne. Nowy rok zawsze wiąże się z wejściem na rynek ,,nowości” wśród telefonów komórkowych np. pojawienie się smartfona Huawei Y5 2019.

Smartfon Huawei Y5 2019 – charakterystyka

Huawei Y5 2019 to nowoczesny model smartfona wyprodukowany przez chińskiego producenta. Powstał w wyniku renowacji swojego poprzednika z roku 2018 – wymieniony został procesor z 1,50 GHz na Helio P22 2,00 GHz, dzięki temu smartfon Huawei Y5 2019 działa sprawniej. Wyróżnia się innowacyjnym systemem (Android 9.0 Pie), kompaktowym rozmiarem oraz nowoczesnym i designerskim wyglądem (węższe ramki i delikatnie wcięcie na przednią kamerkę w kształcie łezki). Ponadto dostępny jest w atrakcyjnej cenie i z łatwością spełnia podstawowe funkcję smartfona.

Smartfon Huawei Y5 2019 posiada kolorowy ekran 16M kolorów o wielkości 5.71 cali (IPS TFT), który nie jest wyposażony w żadną ochronę, dlatego też przy zakupie telefonu warto pomyśleć o ochronnej szybce oraz obudowie na telefon. Odpowiednie zabezpieczenia pozwalają dłużej korzystać z wybranego smartfona, zabezpieczają wyświetlacz oraz obudowę przed zarysowaniami, pęknięciami, różnego rodzaju uszkodzeniami, kurzem, a nawet  zalaniem.

Obudowa Huawei Y5 2019 – na co zwrócić uwagę?

Jeżeli już posiadamy nowy telefon – Huawei Y5 2019 powinniśmy pomyśleć o jego właściwym zabezpieczeniu. Dobrą opcją są liczne sklepy internetowe oferujące obudowy w atrakcyjnych cenach lub sklepy stacjonarne z bogatą ofertą etui na telefon. Trzeba pamiętać, że nie warto oszczędzać na ,,zabezpieczeniach”, lepszą opcją jest obudowa Huawei Y5 2019 wykonana z wysokiej jakości surowca np. TPU niż zwyczajna silikonowa nakładka.

Aktualnie dużą popularnością cieszy się obudowa Huawei Y5 2019 CLEAR VIEW. Wykonana jest z wytrzymałego materiału (termoplastycznego poliuretanu), który jest odporny na uszkodzenia i ścieranie. Dodatkowo wzbogacona została o cieniutką, silikonową powłokę, która pokrywa całą powierzchnię futerału (sprawia, że na wyświetlaczu nie pozostają żadne ślady np. odciski palców).

Obudowa Huawei Y5 2019 CLEAR VIEW dostępna jest w czterech kolorach, dodatkowo umożliwia w dowolnym momencie sprawdzenie godziny, odebranie połączenia lub wiadomości bez potrzeby podnoszenia etui.  Obudowa Huawei Y5 2019 CLEAR VIEW to idealna opcja dla każdej osoby – pokrowiec sprawia, że smartfon prezentuje się atrakcyjniej, zyskuje odpowiednią ochronę i nie ogranicza działania telefonu w żaden sposób (łatwy dostęp do gniazd i przycisków). Więcej informacji o polecanych obudowach do Huawei Y5 2019 można dowiedzieć się na youtab.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here