Selfie stick do 150 złotych, czyli zdjęcia w zasięgu ręki

Selfie wciąż jest na fali. Jeszcze do niedawna wykonywano je z wykorzystaniem własnych rąk. Teraz jednak producenci gadżetów wykorzystują tą lukę i tworzą sprzęt, który ułatwi wykonanie najlepszej fotki z pomocą odpowiednich gadżetów. Są to tak zwane kije do selfie. Najczęściej wykonuje się je z rurek teleskopowych, co zapewnia sztywną konstrukcję akcesorium oraz stabilizację telefonu. Praktycznie każdy model jest wyposażony w możliwość regulacji jego długości, co przekłada się na większe możliwości i zastosowanie tegoż sprzętu. Kierując się zakupem najlepszego modelu dla siebie, warto korzystać z tych, które wyposażono w antypoślizgową rękojeść.

Wysoka jakość – model BENKS E- take

Cena wcale nie przeraża. To jedyne 20 złotych. W zamian za to otrzymuje się wysoką jakość urządzenia. Prezentowany kij do selfie został wyposażony w wygodny uchwyt i teleskopowy wysięgnik na odległość sięgającą aż 80 cm. W gadżecie zamontowano także spust migawki. Podczas wykonywania zdjęcia można skorzystać z lusterka sferycznego, by odpowiednio ustawić się do zdjęcia.

W podwójnej wersji – Forever MP- 300

Prezentowany model to opcja nieco droższa, niż poprzednik. Występuje on bowiem w dwóch różnych wersjach. Pierwsza z nich posiada spust migawki zamontowany w rączce. W drugiej wersji znajduje się on na bezprzewodowym pilocie. Jeśli chodzi o kwestię różnicy cenowej między tymi modelami, wynosi ona około kilkanaście złotych. Dzięki teleskopowej konstrukcji kijka żaden smartfon nie będzie sprawiał problemów podczas wykonywanego zdjęcia.

Niemieckie, czyli solidne – Selfie Stick od STILGUT

Monopodoferowany przez niemiecką markę jest kompatybilny z każdym modelem smartfonu oraz kamerami typu GoPro. Zamontowano w nim cztery różne sekcje głośności o zasięgu maksymalnym do 1,15 m. Znajduje się w nim także blokada przed niepożądanym wysunięciem telefonu. Wygodę podczas wykonywania selfie zapewnia ergonomiczny uchwyt. Spust aparatu zwalnia się dzięki bezprzewodowemu pilotowi. Cena za ten model różni się jednak znacznie, ponieważ sięga nawet 150 złotych.

Selfie stick do 150 złotych, czyli zdjęcia w zasięgu ręki

Uniwersalny i stabilny kijek do selfie – BlitzWolf Ultimate Selfie Stick

To model kijka w cenie około 130 złotych. Wyróżnia go możliwość zamontowania na nim praktycznie każdego modelu smartfona. Jego konstrukcję opartu na aluminium. Samą rękojeść wykonano jednak z silikonu, co zapewnią pewność uchwytu. Kijek został jednak wyposażony w rozbudowaną elektronikę. Zawiera bowiem spust migawki, ale również możliwość obsługi Bluetooh oraz zoomu.

Kijek do selfie z pilotem Bluetooth w cenie 50zł?

To możliwe. Internet oferuje sporo takich propozycji. Wystarczy poświęcić chwilę i przeszukać kilka interesujących ofert. W momencie podłączenia kijka ze smartfone przy pomocy Bluetooth, wciąż pozostawia się wolny jackpot.
Jak się jednak okazuje, można znaleźć jeszcze tańsze modele kijków do selfie, które z przesyłką kosztują zaledwie 10 złotych! Jedną z takich propozycji jest model NN91 z uchwytem teleskopowym oraz spustem do zwalniania migawki w aparacie. Występuje on w kilku wariantach kolorystycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here