Pancerne telefony komórkowe – selekcja modeli na 2017 rok

Kiedy pragnienie znalezienia wręcz pancernego telefonu staje się coraz większe, nie ma co opierać się marzeniom. Warto wtedy przeszukać różne oferty i wybrać najlepszy dla siebie model. Telefony tego typu wyróżnia przede wszystkim mocna obudowa, dodatkowo wzmocniona oraz znacznie wyższy poziom odporności na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrze np. atmosferyczne, czy mechaniczne. Poniżej znajduje się kilka przykładowych modeli tego typu telefonów, które mogą zainteresowanych przyszłych użytkowników pancernego sprzętu.

Różnorodność wzmacnianych telefonów na rynku

Ciekawą propozycję tego rodzaju telefonu stanowi model firmy Catepillar, mianowicie CAT B25. Jak zapewnia producent, model ten wytrzymuje upadek nawet z 1,8 m wysokości. Co więcej, posiada on certyfikat IP67, dzięki czemu można uważać go za telefon odporny na kurz, pył oraz wodę. Pod wodą wytrzymuje on około 30 minut bez żadnego zalania na głębokości 1 metra. Produkt ten wytrzymuje średnio 312 godzin w trybie czuwania na jednym ładowaniu. Jeśli tylko posiada się dwie karty SIM, CAT B24 obsłuży je obie jednocześnie. Cena tego telefonu to około 250 złotych.

Następny model tej samej firmy to CAT B30. Jego parametry są tylko trochę podobne do wyżej omawianego telefonu. Są one jednak nieco słabsze,ponieważ produkt wytrzymuje w trybie czuwania około 240 godzin. Urządzenie wyposażono także w 16 GB wbudowanej pamięci oraz 2- calowy wyświetlacz. Jego cena na rynku kształtuje się w wysokości około 320 złotych.

Hammer 2 jest natomiast propozycją wypuszczoną przez znaną każdemu markę myPhone. Również został on wyposażony w certyfikat IP67, ciężko jednak jednoznacznie określić, z jakiej wysokości upadek model ten jest w stanie jednoznacznie wytrzymać. Urządzenie posiada dwucalowy wyświetlacz oraz akumulator 1450mAh. Co więcej, można z jego pomocą posłuchać radia i jednocześnie korzystać z dwóch kart SIM. Hammer 2 kosztuje około 250 złotych.

Jeżeli ktoś pragnie wydać nie więcej, jak 200 złotych, powinien spojrzeć przychylnym okiem na telefon Goclever Quantum 3220 Rugged. Model ten wyposażono w nowszy certyfikat, mianowicie IP68. Dzięki temu nie ma obaw, iż do urządzenia przedostanie się pył oraz kurz. Wytrzyma on także zanurzenie w wodzie. Telefon posiada ponadto akumulator o mocy 2500 mAh oraz port na słuchawki minijack 3,5 mm. Zestaw słuchawkowy stanowi nieodłączny element całego opakowania, w którym otrzymuje się zakupiony telefon.

Pancerne telefony komórkowe – selekcja modeli na 2017 rok

Osoby poszukujące telefonu standardowego, bez wielu udziwnień i gadżetów, mogą zastanowić się nad modelem Kruger & Matz Iron. Jego koszt to około 190 złotych. W cenie otrzymuje się certyfikat IP68 i wytrzymałą baterię o mocy 2000 mAh. Można także połączyć się z telefonem przez Bluetooth oraz skorzystać z wmontowanej latarki. Telefon obsługuje dwie karty SIM naraz.

Który model najlepszy?

To najlepiej przetestować samodzielnie. Niemniej jednak każdy z powyższych modeli jest znacznie bardziej wytrzymały chociażby od historycznego modelu Nokii 3310. Dodatkowe funkcje zwiększają praktyczność prezentowanych produktów, natomiast ceny tychże modeli za urządzenie o takich parametrach wcale nie są wysokie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here