Klawiatura do smartfonu lub tabletu – przegląd najciekawszych rozwiązań

Obecnie smartfony nie stanowią wyłącznie urządzenia do wykonywania połączeń, czy do wysyłania wiadomości tekstowych. Kolorowy wyświetlacz to już całkowita norma, dlatego ważne są tutaj całkiem inne, bardzo zróżnicowane funkcje, które świadczą o tym urządzeniu jako o modelu innowacyjnym i multifunkcyjnym.

Tyczy się to także tabletów. Za ich pośrednictwem można zrobić praktyczne wszystko, tak jak ma się to w przypadku laptopów. Brakuje jednak jednej podstawowej rzeczy, mianowicie klawiatury. W tej kwestii producenci wychodzą naprzeciw swoich klientom i oferują ciekawe propozycje, które z pewnością nie jednej osobie przypadną do gustu.

Klawiatura zwijana – LG Rolly

Ta propozycja jest o tyle ciekawa, że mimo standardowego wyglądu jej forma różni się całkowicie. Model ten można w każdej chwili zwinąć, przez co nabiera on bardziej kształtu prostopadłościanu. W każdej chwili można go schować do torby i zabrać ze sobą w długą podróż bez obaw, że się zniszczy lub uszkodzi. Mobilny dodatek o niewielkiej powierzchni ułatwi pracę na tablecie lub smartfonie. Co więcej, produkt ten posiada podstawkę, którą wyróżnia spora stabilność, a dzięki funkcji Dual Pairing można jednocześnie zamontować na niej dwa urządzenia i przełączać je między sobą z pomocą jednego przycisku. Brzmi to zatem interesująco, co doceniają obecni posiadacze tego rodzaju klawiatury. Cena modelu to około 180 złotych.

Klawiatura składana na pół – Microsoft Universal Keyboard

To kolejna ciekawa opcja w postaci klawiatury, która nie zajmuje dużo miejsca i świetnie nadaje się chociażby do kieszeni. Taka klawiatura naprawdę jest pomocna. Dzięki niej można sprawniej ukończyć rozpoczęte zadania oraz skrócić czas pracy nad nimi. Klawiatura tego typu zawsze będzie sprawdzać się lepiej niż klawiatura dotykowa w tablecie, czy smartfonie.

Klawiatura do smartfonu lub tabletu – przegląd najciekawszych rozwiązań

Wystarczy sparować ze sobą oba urządzenia, by cieszyć się jej wysoką funkcjonalnością. Aby jak najszybciej wyłączyć klawiaturę, wystarczy ją zamknąć. Ogólny wygląd tego urządzenia świadczy o jego innowacyjności oraz elegancji. Cena ta tego typu klawiaturę to koszt w wysokości około 300 złotych.

Uniwersalność w modelu Logitech K480

Ten model klawiatury można podłączyć zarówno do tabletu, jak i do komputera i smartfonu. Jest więc wersją uniwersalną dla osób, które korzystają z każdego rodzaju urządzenia. Wystarczy włączyć Bluetooth i sparować dwa sprzęty, by rozpocząć pracę na klawiaturze.

Jeśli pragnie się szybko przełączyć na kolejny sprzęt, wystarczy wykonać niewielki ruch z pomocą zamontowanego w klawiaturze pokrętła. Dodatkowym atutem tego modelu jest także podstawka, która zapewnia stabilizację podczas pracy na urządzeniu. Aby nabyć prezentowaną klawiaturę, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 100 złotych.

Prosta i tania klawiatura Gembird Bluetooth Slimline

jest to model prostej, a zarazem funkcyjnej klawiatury, której koszt to zaledwie 50 złotych. W porównaniu z innymi urządzeniami tego typu cena jest zatem bardzo atrakcyjna. Jeśli natomiast chodzi o sama funkcjonalność, sprzęt paruje się z tabletem lub smartfonem z pomocą łączności Bluetooth. Nie jest to model składany, jednak jego wymiary są kompaktowe, a do zestawu dołączono podpórkę stabilizującą i ułatwiającą pracę. Całość prezentuje się zatem praktycznie i elegancko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here