Zadbaj o swojego Iphone’a

Zakup sprzętu Apple to bez wątpienia duża inwestycja, której słuszność jest potwierdzona doskonałą jakością wyświetlacza, szybkością działania systemu operacyjnego Apple iOS, bardzo dobrym zabezpieczeniem przed atakami hakerskimi i eleganckim ponadczasowym wyglądem. Taki sprzęt wymaga odpowiedniego użytkowania, należy go traktować z wyjątkową dbałością, by posłużył nam jak najdłużej, a kiedy zdecydujemy się na jego wymianę odsprzedać za satysfakcjonującą nas cenę.

Zabezpiecz ekran

Bardzo prosta czynność, która już w wielu przypadkach uratowała szybkę iPhone przed stłuszczeniem. Naprawa iPhone Gorzów Icenterstore.com wielokrotnie przyjmowała zgłoszenia o pękniętej szybce, w wielu przypadkach ekran nie został zabezpieczony specjalną folią. Jej nałożenie wymaga precyzji i dokładności, dlatego warto powierzyć tę czynność w ręce profesjonalistów. Chroni ona nie tylko przed stłuczeniem, ale również przed zarysowaniami. Ekran po jej zdjęciu wygląda więc bardzo estetycznie, jak nowy.

Noś iPhone w etui

Nawyk Polaków, ale nie tylko, to noszenie telefonu w kieszeni bez żadnego zabezpieczenia. Niekiedy w jednej kieszeni obok smartfona znajdują się np. klucze, co powoduje, że nie tylko ekran, ale też obudowa się rysuje. Niekiedy dochodzi również do poważniejszych uszkodzeń, np. podczas noszenia telefonu w tylnej kieszeni. Na rynku dostępnych jest szeroki wybór futerałów i case’ów, które występują w atrakcyjnych wzorach. Możesz zdecydować się na klasyczne czarne w eleganckim stylu lub kolorowe, podkreślające Twój temperament.

Dodatkowa porcja energii

Ochrona iPhone’a może spełnić jeszcze jedną funkcję, jeżeli wybierzemy case’a z zamontowaną pamięcią flash. Zapewniają dodatkowe kilka godzin pracy, dzięki czemu możesz korzystać z urządzenia podczas dłuższych wyjazdów, kiedy nie masz dostępu do energii. To także dobry sposób zapobiegania uszkodzenia baterii. Często ładowanie telefonu ma wpływ na skrócenie jej żywotności. Zdarzyło Ci się, że podłączałeś do ładowarki iPhone na 30 minut, po czym kiedy nie był jeszcze całkowicie naładowany, odłączałeś go. Naprawa iPhone Gorzów wielokrotnie miała przypadki uszkodzeń baterii, nierzadko wynikały one z takiego traktowania urządzenia.

Korzystaj rozsądnie podczas jazdy samochodem

Telefon dzisiaj nie służy nam już tylko do wykonywania i odbierania połączeń i pisania sms’ów, ma znacznie więcej funkcji, w tym również nawigację. Aby bezpiecznie towarzyszył Ci w podróży, warto jest zainwestować w dobry uchwyt, który można przyczepić do szyby lub deski rozdzielczej. Ważne jest, aby był on wykonany z dobrej jakości materiałów i zapewnił dobry „chwyt” chroniący przed wypadnięciem iPhone’a. Niektórzy kierowcy podczas jazdy trzymają telefon w dłoni, na kolanach, a nawet w schowku. Naprawa iPhone Gorzów przyjmowała telefony z uszkodzeniami obudowy, należących do kierowców. Po naprawie nie jeden z nich wyposażył się w dobry uchwyt do samochodu. Jak mówi przysłowie, lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Mądrze rozporządzaj pamięcią iPhone’a

Urządzenia Apple są tak skonstruowane, że nie można rozbudować ich pamięci z wykorzystaniem karty pamięci. Przepełniona pamięć telefonu spowalnia jego pracę, co przekłada się również na uszkodzenia systemu. Możesz jednak skorzystać z chmury, w której będziesz przechowywać fotografie, filmy oraz dokumenty. Korzystaj również z menadżera pamięci i kontroluj jej przepełnienie i ilość wolnego miejsca. Odpowiedz sobie też na jedno ważne pytanie – czy wszystkich aplikacji, które masz na swoich iPhone używasz i są Ci one potrzebne? Jeżeli nie, zrezygnuj z nich, a jakość pracy urządzenia wyraźnie się poprawi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here