Uchwyty samochodowe do tabletów

Bez względu na trasę, czy to z powodu urlopu, czy wyjazdu biznesowego, zawsze warto zaopatrzyć się w tablet. Dostęp do informacji w każdym miejscu nie tylko sprzyja szybszemu porozumiewaniu się, ale i zorientowaniu się w terenie i dostępnej infrastrukturze. Co więcej, tablet może stanowić wyśmienitą rozrywkę na długie godziny jazdy dla najmłodszych. Kiedy bowiem korki dają się we znaki lub na drodze dochodzi do innych nieciekawych okoliczności, pozostaje tylko czekać. By jednak zapewnić sobie bezpieczeństwo w takcie podróży, należy zaopatrzyć się w uchwyt do tabletu.

Marka Kenu Airvue

Wspomniana marka jest jednym z liderów na rynku, oferuje bowiem urządzenie nie tylko kompaktowe, ale i bezpieczne i wytrzymałe. Aby zamontować uchwyt, wystarczy podpiąć go do szpilek w fotelu samochodowym. Jeśli zachodzi taka konieczność, można również zamontować uchwyt na uchwycie w walizce chociażby w poczekalni na lotnisku. Urządzenie wykazuje dużą kompatybilność z obecnie prezentowanymi modelami tabletów na rynku.

Przyda się zarówno do tabletów 7-calowych, jak i 13-calowych. Zostało wyposażone w ruchomą głowicę i umożliwia dokowanie sprzętu w pionie i poziomie. Ułatwia zatem odtwarzanie multimediów i korzystanie z gier. Co więcej, uchwyt pozwala na jego odchylenie w bok, dzięki czemu mogą z niego korzystać dwie osoby. Uchwyt to produkt z wyższej półki. Jego cena to 180 złotych.

Uchwyt iOttie Easy Smart Tap 2

Jeżeli kierowca myśli o zainstalowaniu tabletu w przodzie, może skorzystać właśnie z tego akcesorium. Istnieje bowiem możliwość zamontowania go na przedniej szybie z pomocą przyssawki lub do kokpitu ze względu na pokrycie wspomnianej już przyssawki odpowiednim klejem, który utrzymuje ciężar tabletu także na nie do końca płaskich powierzchniach.

Uchwyty samochodowe do tabletów

Model ten pozwala na zamontowanie tabletu o wymiarach od 11 cm do 19 cm. Jego cena to 189 złotych.

Model Maclean Brackets MC-657

Kolejny model, już nieco tańszy, to wspomniany wyżej Maclean Brackets. Sprawdzi się on dla osób pragnących korzystać tylko z jednego urządzenia. Jest on mocowany w przestrzeni między dwoma fotelami. Dzięki temu wszyscy pasażerowie z tyłu mają do niego równy dostęp. Urządzenie to sprawdza się idealnie w przypadku tabletów, które wykazują przekątną w zakresie od 7 do 10,1 cala. Uchwyt został stworzony z solidnych materiałów, mianowicie z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz z aluminium. Jego zaletą jest także możliwość optymalnego dopasowania mocowań, jak i uchwytu. Cena za ten model to 65 złotych.

Uchwyt samochodowy Fixate Gel

Pośród prezentowanych modeli uchwytów samochodowych swoje miejsce znalazł również wyżej wspomniany Fixate Gel. Jest to rozwiązanie minimalistyczne, dzięki któremu z łatwością zamontuje się zarówno tablety, jak i smartfony, Uchwyt można zamontować i do kokpitu samochodu, i do skórzanych nagłówków w fotelu. Jest to bowiem uchwyt w postaci żelowej podkładki, którą można zamocować na płaskich powierzchniach. Wykazuje silne właściwości klejące, a montaż urządzenia na omawianym uchwycie nie stanowi żadnego problemu. Cena za ten gadżet to jedyne 10 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here