Nowoczesne etui do Xiaomi Redmi 7

Współcześnie na rynku akcesoriów do telefonów komórkowych spotkać się można z przeróżnymi futerałami ochronnymi. Dodatkowe obudowy do smartfonów pozwalają dłużej zachować w nienaruszonym stanie urządzenie i chronią je przed różnego rodzaju uszkodzeniem (zarysowania, pęknięcia, zalania). Ponadto w zależności od modelu etui uzyskać można nietypowy i atrakcyjny efekt wizualny telefonu np. obudowa skórzana, brokatowa, czy też z nadrukiem.

Wybierając obudowę ochronną powinniśmy przede wszystkim kierować się jej wytrzymałością i funkcjonalnością. Najlepszym rozwiązaniem są etui wykonane z trwałych materiałów np. z TPU lub szkła lotniczego. Wysokiego gatunku surowiec gwarantuje odporność na upadki, uderzenia, przytarcia i innego rodzaju zagrożenia mechaniczne.

Aktualnie jednym z docenianych i często wybieranych telefonów komórkowych jest Xiaomi Redmi 7. To nowoczesny smartfon, który posiada dość spory wyświetlacz i delikatną obudowę, dlatego też dla wszystkich użytkowników tego telefonu producenci polecają zakup futerału ochronnego.

Przykładowe obudowy ochronne dla Xiaomi Redmi 7

Wielu osobom zależy na tym, aby etui nie zasłaniało oryginalnej obudowy telefonu. W tym przypadku idealnie sprawdza się Xiaomi Redmi 7 etui SHOCKPROOF 6D. Wykonane jest z materiału TPU, dzięki temu wykazuje wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i różnego rodzaju zarysowania. Podczas upadku siła uderzenia równomiernie rozchodzi się po całej powierzchni etui i nie powoduje zniszczeń smartfona. Xiaomi Redmi 7 etui SHOCKPROOF 6D jest przezroczyste i zachowuje w widoczny obrys telefony oraz logo producenta.  Posiada wzmocnione narożniki zapewniające dodatkową ochronę oraz smukłą konstrukcję, która minimalnie zwiększa objętość urządzenia. Według producentów obudowa użytkowana nawet przez kilka lat nie blaknie i nie ulega przebarwieniom. Dodatkową zaletą etui jest przemyślana budowa – futerał nie ogranicza sygnału sieci, WiFi oraz GPS, nie blokuje ładowania indukcyjnego i pozwala na łatwy dostęp do wszystkich przycisków, głośników i gniazd.

Osobom ceniącym luksusowy i elegancki styl z pewnością przypadnie do gustu  Xiaomi Redmi 7 etui LEXJACK LEATHER. Case wyprodukowany jest z bardzo mocnej gumy oraz skóry ekologicznej, dzięki temu jest niebywale wytrzymały i odporny na upadki, uderzenia, przetarcia oraz innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Ma nowoczesną formę i prezentuje się niebywale elegancko. Xiaomi Redmi 7 etui LEXJACK LEATHER jest proste w montażu i demontażu, ponadto doskonale dopasowuje się do kształtu telefonu i nie zagina się na krawędziach. Pozwala na swobodny dostęp do wszystkich gniazd i portów oraz aparatu i kamery. Ponadto posiada wzmocnione narożniki, które chronią rogi telefonu (miejsca najbardziej narażone na uszkodzenia). Xiaomi Redmi 7 etui LEXJACK LEATHER ma antypoślizgową powierzchnię, dzięki temu dobrze trzyma się w dłoni, a także nie zsuwa się z różnego rodzaju nawierzchni.

Obecnie oba etui LEXJACK LEATHER oraz SHOCKPROOF 6D można kupić w wyjątkowo atrakcyjnej  cenie na youtab. Jeśli posiadacie na wyposażeniu telefon Xiaomi Redmi 7 to nie zwlekajcie dłużej, tylko już dziś zamówcie case dla siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here