Laptop z ekranem dotykowym do 3000 zł

Rynek rozpieszcza swoich użytkowników i konsumentów coraz to nowszą porcją nowinek technologicznych i sprawia, że wręcz można pławić się w takich nowościach. Wyścigi o jak najlepszy produkt przebijający konkurencję i zyskujący nowych klientów trwa nie od dzisiaj. Tyczy się to również laptopów z monitorem dotykom. Ceny takiego sprzętu mogą jednak nieco odstraszać. Warto poznać poniższe propozycje, by zainspirować się do kupna takiego urządzenia i nie wydać na nie więcej, niż 3 tysiące złotych.

Laptopy warte uwagi

Jednym z bardziej interesujących modeli laptopów z dotykowym ekranem z pewnością jest Acer R5-571T-59DC. Wyposażono go w procesor Intel Core i5-6200U. Wykorzystuje on również z powodzeniem 8GB pamięci RAM. Obra wyświetla się na 15,6 calowym ekranie. Może on poszczycić się duża pojemnością dysku o wartości 240GB. Jeżeli natomiast to wciąż za mało, warto skorzystać z alternatywy w postaci laptopa z dyskiem twardym 1TB.

Obie wersje klasyfikują się w zakresie cenowym od 2600 do 2900 złotych.
Innym interesującym laptopem z wyświetlaczem dotykowym może okazać się Asus TP550LA- UH51%, który kosztuje zaledwie 2100 złotych. Zawarto w nim matrycę o przekątnej 15,5 cali, a także dobrej jakości procesor z serii Intel Core i5.Ten model może pochwalić się wysoką pojemnością dysku twardego o wartości aż 500GB. Prezentowane urządzenie zawiera zintegrowaną kartę graficzną z płytą główną. Dzięki temu sprawdza się podczas przeglądania internetu, odtwarzaniu multimediów oraz podczas pracy z edytorami tekstowymi.

Następny model oparto na procesorze Intel Core i3, czyli słabszym odpowiedniku wcześniej już wymienianego i5. Nadrabia natomiast aż 8GB pamięcią RAM. Mowa tutaj o produkcie firmy Dell, mianowicie Inspiron 5568. Jeśli tylko zachodzi taka potrzeba, zawsze można rozszerzyć pamięć RAM do wartości sięgającej aż 32GB. Tak jak w innych modelach, laptop oferuje wysoką jakość w rozdzielczości Full HD. Jeżeli pragnie się zakupić wersję z pojemnością dysku magnetycznego wynoszącą 1TB, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu około 2900 złotych.

Warto również pomyśleć nad komputerem firmy HP. Pavilion x360 13-u030nw operuje 4GB pamięcią RAM oraz słabszą, już tutaj wspominaną wersją procesora Intel Core i3. Nadrabia za to dużą pojemnością dysku twardego, która wynosi 500 GB. Matryca tego modelu to 13,3 cala. Jeżeli dobrze rozpatrzy się oferty, można powyższy model laptopa z dotykowym wyświetlaczem zakupić już za 2300 złotych.

 

Laptop z ekranem dotykowym do 3000 zł

Miłośnicy Lenovo także znajdą coś dla siebie. Z myślą o nich producent wypuścił serię laptopów Yoga 700-14ISK z 14 calowym monitorem i wysoką jakością obrazu. Całość opiera się na wysokiej jakości podzespołach, mianowicie na procesorze Intel Core i5 o pamięci operacyjnej o wartości 4GB. Jest to urządzenie sprawnie obsługujące nawet mocno wymagające gry komputerowe. Warto także zaznaczyć, iż wyposażono go w hybrydową wersję dysku twardego. Cena za proponowany model to koszt w wysokości 3 tysięcy złotych.

Wybór najlepszego modelu laptopa z ekranem dotykowym

Wybór nigdy nie jest prosty. Często jednak konsumenci kierują się swoimi wcześniejszymi doświadczeniami z wybraną marką, a także osobistym kierunkiem działania, by komputer sprostał stawianym mu zadaniom. Jeżeli pragnie się zakupić laptop z ekranem dotykowym, zawsze będzie to dodatkowa kwota, ponieważ gadżety nie stanowią wyłącznie gratisowego dodatku. Za innowacyjność i oryginalność zawsze się dopłaca. Jeśli tylko takie rozwiązanie się sprawdzi, warto w nie zainwestować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here