Chcesz wykonać szybkie doładowanie PlayStation Plus, ale nie masz karty płatniczej? Nie musisz jej posiadać! Teraz możesz zrobić je również z wykorzystaniem przelewu – szybko, sprawnie i wygodnie.

Dzięki subskrypcji PlayStation Plus możemy uzyskać szeroką gamę dodatkowych udogodnień przy korzystaniu z konsoli PlayStation. Warto wskazać między innymi na możliwość grania w trybie multiplayer z innymi osobami przez internet, dostęp do darmowych gier, liczne obniżki.

Aby wykonać doładowanie PlayStation Plus, musimy posiadać odpowiednią kwotę oraz kartę płatniczą – takie warunki musimy spełnić przy doładowaniu na oficjalnej stronie PlayStation. Warto przy tym zaznaczyć, że nie każda karta płatnicza sprawdzi się przy realizacji transakcji. Sony zastrzega, że nie przyjmuje kart Visa Electron, które są bardzo popularne w Polsce, a także innych lokalnych kart debetowych. Zatem nawet jeśli mamy kartę możemy spotkać się z odmową realizacji transakcji.

Możemy wprawdzie udać się do sklepu stacjonarnego z grami czy nawet do dużego marketu, aby tam zakupić doładowanie w formie karty z kodem – możemy wtedy zapłacić za nie gotówką albo kartą w kasie, ale takie rozwiązanie zajmuje więcej czasu i nie każdy ma takie sklepy w okolicy.

Warto więc poznać jeszcze jedną metodę na doładowanie PlayStation Plus – zakupienie specjalnego kodu przez internet przez opłacenie go przelewem. To legalna transakcja, którą możemy wykonać w wielu różnych serwisach z doładowaniami. Po prostu wybieramy interesujący nas produkt, a potem płacimy za niego przelewem z wykorzystaniem systemów płatności on-line. To wygodne rozwiązanie, biorąc pod uwagę fakt, że nie musimy mieć karty, a kod możemy otrzymać od ręki – najczęściej jest przesyłany na wskazany adres e-mailowy w ciągu paru minut od realizacji transakcji.

Co więcej, serwisy oferujące doładowanie PlayStation Plus z wykorzystaniem przelewów często mają także dla swoich klientów dodatkowe bonusy, na przykład obniżki cen. Dzięki temu za doładowanie zapłacimy jeszcze mniej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here