Najlepsze myszki do Counter Strike: Global Offensive”

Gra, o której mowa, cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Miliony graczy codziennie uruchamia program, by zanurzyć się w świat komputerowej gry multiplayer. Jest to jednak gra wymagająca niezwykłej wprawy oraz sporej precyzji. Doświadczenie także ma tutaj spore znaczenie. By jednak móc zaliczać kolejne poziomy gry, trzeba zaopatrzyć się w wysokiej jakości mysz komputerową.

Dostępne modele myszek na rynku

Jedną z ciekawszych mysz komputerowych, którą doceniają liczni gracze, jest Steel Series. Jak się okazuje, firma ta zajmuje się także produkcją myszy Rival, którą świadczą o wysokiej znajomości tematu i potrzeb wytrawnych graczy na całym świecie. Miłośnicy komputerowych rozgrywek z pewnością zainteresują się modelem Rival 100, 300, 500 oraz 700. Wszystkie na pewno zapewnią wysokiej jakości doprecyzowanie ruchu w Counter Strike’u. Najtańszą opcję stanowi Rival 100. Ceny poszczególnych modeli wahają się od 140 złotych do około 400 złotych. Są to więc urządzenia na każdą kieszeń.

Gracze często sięgają również po wysokiej jakości myszy firmy Zowie. Wypuściła ona trzy godne uwagi serie, mianowicie ZA, EC oraz FK. Ciężko jednoznacznie określić, który z tych modeli będzie najlepszy. Istotną cechą jest fakt, że pracują one na bardzo podobnych podzespołach, a wyraźną różnice stanowi tutaj głównie sama obudowa sprzętu. Można zatem przebierać w kilku interesujących opcjach i wybrać mysz i najlepiej do siebie dopasowanym kształcie. Cena takiej pojedynczej myszy plasuje się w granicach między 250 a 280 złotych.

Najlepsze myszki do Counter Strike: Global Offensive”

Nastepnej propozycji nie trzeba specjalnie przedstawiać. Firma Logitech również wypuściła bowiem interesującą serię G, pośród której znajdują się takie modele myszy, jak G303, G501, a także G900. Ceny jednak mogą konkretnie zawrócić w głowie. Wszystkie jednak są warte proponowanych stawek, ponieważ wyposażono je dodatkowo w niezwykle czuły sensor ruchu, co zapewnia precyzję na najwyższym poziomie.

Już za około 250 złotych można nabyć także model myszy marki Cooler Master, który na rynku widnieje pod nazwą Storm Sentinel III. Jest to oczywiście tylko jeden z przykładów, który z pewnością warto docenić. W grach dynamicznych nie ma sobie równych, mimo że firma nie jest do końca doceniania przez konsumentów. W ofercie wspomnianej firmy znajdują się także takie modele, jak Master Mouse Pro L oraz master Mouse S. Warto jednak bardziej skłonić się w kierunku tej pierwszej.

Jak wybrać najlepszą myszkę dla siebie?

Wybór nie jest prosty. Okazuje się, że wiele modeli może mieć bardzo zbliżone parametry, bądź wyróżnia się poszczególnymi funkcjami, które najlepiej byłoby połączyć w jedną całość i zaprezentować w modelu uniwersalnym. Powyższe propozycje są jednak tylko przykładami produktów, które mogą zainteresować. Istnieje jeszcze wiele innych firm, jak ASUS, czy Mionix z własnymi seriami myszy komputerowych. Wybór nie jest ładny, dlatego warto zastanowić się, czego tak naprawdę oczekuje się od sprzętu i doprecyzować swoje wymagania. Wtedy zawęzi się pole poszukiwań do kilku najlepszych dla siebie opcji i alternatyw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here