Jak wybrać wersję systemu Windows 10?

0
1299

System operacyjny Windows 10 cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród użytkowników komputerów. Trudno się dziwić, gdyż stanowi bardzo funkcjonalne, a zarazem nowoczesne rozwiązanie. W tym poradniku przeczytasz, na którą wersję warto postawić. Dowiedz się więcej i ciesz się komfortem użytkowania.

Windows 10 w wersji Home

Jak sama nazwa mówi, ta wersja przeznaczona jest do korzystania w domu i w tym zakresie sprawdza się znakomicie. Pozwoli Ci na swobodne korzystanie z przeglądarki internetowej, oglądanie filmów, zabawę przy grach oraz pracę przy wielu programach. Ponadto użytkownicy systemu operacyjnego Windows 10 Home mogą liczyć na szereg atrakcyjnych funkcjonalności. Mowa np. o funkcji Windows Hello, szyfrowaniu urządzenia, zaporze oraz ochronie sieci, kontroli rodzicielskiej czy Windows Defender. A to tylko niektóre spośród wielu przydatnych rozwiązań.

Zachęcamy do kupowania systemów operacyjnych w sprawdzonych punktach, które spotkały się z uznaniem wśród klientów. Doskonałą propozycją może być oferta sklepu internetowego Onex.store, w którym na pewno znajdziesz system operacyjny idealnie dopasowany do osobistych potrzeb. 

Windows 10 w wersji Pro

Ta wersja systemu Windows 10 na pewno sprawdzi się wśród wymagających użytkowników, którzy korzystają z komputera np. w celach biznesowych. Obok funkcji przewidzianych dla wersji Home, wariant dla profesjonalistów obejmuje poprawione zabezpieczenia w formie szyfrowania dysków, a także wiele ułatwień związanych ze zdalnym logowaniem czy obsługą maszyn wirtualnych. Kolejnym atutem może być dynamiczne inicjowanie obsługi, Tryb Kiosku czy obsługa Azure Active Directory. Zaawansowanych opcji, z których warto skorzystać, jest jeszcze więcej. Zachęcamy, aby poznać je wszystkie!

Windows 10 Pro znalazł zastosowanie w wielu firmach, gdzie liczy się funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Zdecydowanie warto zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi opcjami i kupić ten system do własnej firmy. Przekonało się o tym wielu wymagających przedsiębiorców. 

Jaką wersję systemu wybrać?

Przed wyborem systemu operacyjnego zwróć uwagę na wszystkie funkcje oraz szczegółową specyfikację. Najważniejsze informacje znajdziesz na stronie sklepu Onex.store. Dzięki temu możesz porównać każde z rozwiązań i znaleźć propozycję perfekcyjnie dopasowaną do osobistych potrzeb. 

Ponadto zawsze możesz poprosić o wsparcie doświadczoną obsługę sklepu. Specjaliści na pewno podpowiedzą Ci, jak wybrać najlepszą wersję i która z nich sprosta Twoim oczekiwaniom. Pamiętaj, że możesz również sięgnąć po inne niezbędne w domu i w pracy oprogramowanie. Mowa tu zarówno o programach biurowych, jak i zabezpieczających. Wybieraj spośród wielu dostępnych propozycji i zapomnij o wszelkich kompromisach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here