Jaki sprzęt multimedialny warto wybrać do szkoły?

0
Szkoła multimedialna

Szkoła to miejsce, które mocno zmieniło swoje oblicze w ciągu ostatnich kilku lat. Od klasycznego nauczania coraz częściej przechodzi do zupełnie innych, nowoczesnych metod, związanych między innymi z nauczaniem zdalnym i multimedialnym. W efekcie wymaga też odpowiedniego wyposażenia, które pozwoli jej na stworzenie warunków, które będą korzystne dla dzieci. Dlaczego jednak warto postawić na multimedialną szkołę i co warto w niej wykorzystać?

Szkoła multimedialna – lepsza dla dzieci

Nauczanie wykorzystujące materiały multimedialne jest znacznie bardziej atrakcyjne dla dzieci i sprawia, że chętniej podejmują się one wyzwania, jakim jest przyswajanie sobie kolejnych materiałów. Multimedialne materiały są dla dzieci ciekawsze i znacznie bardziej przypominają te, które znają z internetu. W efekcie wydają się łatwiejsze do przyswojenia i bardziej zachęcające do wykorzystywania.

Multimedialne zajęcia w szkole są także ułatwieniem dla tych dzieci, które chorują. Każdemu maluchowi zdarza się opuścić kilka godzin, gdy złapie przeziębienie, a wówczas nie pozostaje mu nic innego, jak tylko uzupełnić braki we własnym zakresie, na przykład dzięki kolegom, którzy zrobili dobre notatki.

Inaczej wygląda ta sprawa, jeśli mamy do czynienia ze szkołą multimedialną. W takim przypadku wiele materiałów jest przesyłanych dzieciom za pomocą platform internetowych lub rozdawanych na przenośne dyski. W ten sposób każdy uczeń otrzymuje dokładnie te same, przygotowane przez nauczyciela materiały. Nie zachodzi więc obawa, że jakieś słowo zostało przekręcone lub informacje pominięte – dzięki temu chore dzieci także mogą szybko uzupełnić swoje materiały i nadrobić zaległości. Każdy maluch ma też dzięki temu identyczną szansę na nauczenie się materiału.

Tablice interaktywne

Nowoczesne szkoły najczęściej wyposażają swoje klasy w interaktywne tablice. Pozwalają one na prezentację materiałów w formie elektronicznej i interaktywnej – działają nieco jak wielkoformatowy, nowoczesny tablet, umożliwiając pisanie, rysowanie czy prezentowanie danych w formie ciekawszej, niż klasyczna tablica. Co więcej, dzięki możliwości zapisania danych, pozwalają łatwo zachować całość materiału na komputerze lub przekazać do uczniów, dzięki czemu nawet ci, którzy nie zdążyli zrobić notatek, mogą je potem łatwo uzupełnić.

Szkolne projektory

Niemniej dobrym rozwiązaniem są projektory szkolne, które współpracują z komputerami i pozwalają na ukazywanie przygotowanych materiałów w formie prezentacji. To nowoczesna forma, która łączyć może w sobie grafikę, wideo, dźwięk oraz klasyczne informacje, przekazywane pisemnie. Ułatwia i przyspiesza przekazywanie danych, a dodatkowo przyzwyczaja dzieci do tego, jak w przyszłym życiu same będą prezentować swoje umiejętności, wiedzę czy przygotowane materiału.

Szeroką ofertę zarówno szkolnych projektorów, jak i tablic multimedialnych, można znaleźć na stronie https://avpoint.pl/sprzet-multimedialny-dla-szkol, gdzie znajdują się dedykowane do szkół rozwiązania.

Jak sprzedawać gaz w sposób przedpłatowy?

0
licznik przedpłatowy

Nowoczesne technologie wnikają coraz bardziej niemal w każdą dziedzinę naszego życia. Choć niektóre osoby mają pewne opory w wykorzystywaniu ich w prywatnym życiu, to bardzo często nie mamy wyjścia i musimy podporządkować się idącemu z duchem czasu światu. Przykładem mogą być tutaj urządzenia służące do pomiaru ilości pobieranej energii, ciepła, czy też gazu. Tradycyjne liczniki coraz częściej są zastępowane nowoczesnymi urządzeniami, które oferują znacznie więcej możliwości zarówno klientom, jak i dostawcom mediów.

Licznik przedpłatowy – co to?

Licznik przedpłatowy to inaczej przedpłatowy układ pomiarowo-rozliczeniowy, który umożliwia pełną kontrolę nad wydatkami związanymi z wykorzystywanymi mediami. Urządzenia tego typu pozwalają również na doładowanie o dowolnej porze, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że nie będziemy mogli korzystać z gazu np. w weekend. Licznik przedpłatowy (aiut.com) to urządzenie umożliwiające zakup określonej ilości paliwa gazowego przez odbiorcę indywidualnego. Jest on wyposażony w zawór, który działa automatycznie i zostaje zdalnie odblokowany w momencie doładowania konta. Ponadto licznik przedpłatowy posiada rejestrator danych, a dzięki dedykowanej aplikacji lub za pośrednictwem strony internetowej istnieje możliwość sprawdzenia stanu swoich środków.

Jak sprzedawać gaz w sposób przedpłatowy?

To bardzo proste i coraz bardziej popularne rozwiązanie. Wystarczy zamontować w domu lub w mieszkaniu klienta licznik przedpłatowy oraz dać mu dostęp do aplikacji pozwalającej na dokonywanie doładowań konta i kontrolę salda. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie zadłużeń oraz poprawa relacji lojalnościowych z odbiorcami. Daje to również możliwość dokładniejszego planowania dostaw gazu, a co za tym idzie – lepszego zarządzania portfelem.

Istotną kwestią z punktu widzenia zarówno sprzedawcy gazu, jak i jego odbiorców, jest również to, że nowoczesne urządzenia rejestrujące, które pozwalają na sprzedaż gazu w sposób przedpłatowy, są gotowe do instalacji na już istniejących lub nowych gazomierzach. Warunkiem jest to, że muszą być one wyposażone w wbudowaną kontrolę zaworu. Dzięki temu nie jest konieczne ponoszenie kosztów związanych z wymianą istniejącej infrastruktury.

Dla kogo licznik przedpłatowy  jest dobrym rozwiązaniem?

Tak jak wspominaliśmy, korzyści z takiego rozwiązania może czerpać zarówno dostawca gazu, jak i odbiorca. Są jednak sytuacje, w których szczególnie warto rozważyć zainstalowanie tego typu urządzenia. Niejednokrotnie zdarza się, że osoby wynajmujące np. mieszkania, mają problem z wyegzekwowaniem zapłaty za media od swoich lokatorów. W przypadku posiadania licznika przedpłatowego, nie trzeba martwić się przychodzącymi rachunkami, gdyż lokatorzy sami decydują, jaką kwotę przeznaczają na media, w tym wypadku jest to gaz. Właściciele mieszkania nie muszą uczestniczyć w procesie dokonywania opłat, nie zostaną też obarczeni długami, które mogłyby urosnąć w przypadku tradycyjnego sposobu rozliczania zużycia mediów.

Smartband a smartwatch – podobieństwa i różnice, które musisz znać

0
Smartband

W ostatnich latach pojawiło się tyle różnych nowinek technologicznych, że można się już w nich pogubić, szczególnie, jeśli ktoś nie śledzi ich na bieżąco. Dwoma kategoriami produktów, które zyskały sporą popularność, są smartbandy i smartwatche. Obecnie ogrom firm zajmujących się produkcją elektroniki (i nie tylko one) ma takie urządzenia na swoim koncie.

W tym artykule chcielibyśmy omówić najważniejsze podobieństwa i różnice między smartbandami a smartwatchami. Zarówno tych pierwszych, jak i tych drugich jest sporo i warto je poznać. Dzięki temu podjęcie decyzji w zakresie tego, na który sprzęt się zdecydować, powinno być znacznie łatwiejsze.

Pod jakimi względami smartbandy i smartwatche są podobne?

Jeśli komuś zależy tylko na bardzo podstawowych opcjach, to tak naprawdę nie powinien zauważyć dużej różnicy między tymi dwoma typami urządzeń. Część funkcji smartbandów i smartwatchy się bowiem pokrywa, aczkolwiek mowa tutaj właśnie o funkcjach najprostszych.

Chodzi między innymi o pokazywaniu godzinny, liczniku kroków, sterowaniu odtwarzaczem godziny czy wyświetlaniu powiadomień. Oba te typy urządzeń oferują także zazwyczaj co najmniej kilka, jeśli nie kilkanaście różnych trybów sportowych, w ramach których śledzona jest aktywność fizyczna.

Takiego typu funkcje, jak komunikacja NFC czy moduł GPS, co prawda zdarzają się czasami w smartwatchach, ale rzadko i głównie w droższych modelach – w smartwatchach są znacznie częściej spotykane. Szczegółowych informacji o możliwościach danego modelu najlepiej szukać na Tech Polska lub innych portalach tego typu, aby wiedzieć, czego dokładnie można się będzie po nim spodziewać.

Smartbandy i smartwatche – najważniejsze różnice

Najbardziej oczywiste różnice między tymi dwoma urządzeniami to te w aspektach wizualnych. Smartbandy mają, jak sama nazwa wskazuje, formę opaski, z wąskim, prostokątnym ekranem. Smartwatche posiadają okrągłą lub prostokątną kopertę większych rozmiarów i przypominają często zwykły zegarek.

Z tego względu wymagają zazwyczaj większej pojemności baterii i krócej wytrzymują na jednym naładowaniu niż smartbandy. Duże koperty smartwatchy również łatwiej uszkodzić, natomiast według wielu są one bardziej atrakcyjne wizualnie.

Smartwatche posiadają często opcję zmiany tarczy na jedną z predefiniowanych bądź stworzenie własnej. Z uwagi na większy ekran, dają też dostęp do większej ilości opcji i łatwiej jest poruszać się w ich menu.

Zanim cokolwiek kupisz, koniecznie sprawdź rankingi na Tech Polska, aby znaleźć dobrego smartwatcha lub smartbanda dla siebie. Nie kupuj pierwszego lepszego sprzętu, ponieważ możesz się w ten sposób rozczarować.

Ochrona dla Samsung Galaxy A32

0
Samsung – Galaxy A32

Twoją uwagę zawócił jeden z najnowszych smartfonów marki Samsung – Galaxy A32? A może jesteś już jego posiadaczem? Jedno jest pewne to urządzenie budzi spore zainteresowanie i to zarówno ze względu na cenę jak i na to co ma do zaoferowania.

Ciekawe rozwiązania wewnątrz Galaxy A32 to jedno ale jest jeszcze obudowa – smukła i elegancka. I z pewnością jest to powód, by zadbać o jej nieskazitelny wygląd.

Dobrze jest się zapatrzyć w dedykowany pokrowiec na Samsung Galaxy A32, który będzie chronił telefon przed zarysowaniami, zabrudzeniem i innymi drobnymi uszkodzeniami. W zależności od naszych indywidualnych preferencji możemy wybrać etui ochronne na tył bądź kaburę z klapką.

Silikonowe etui na tył zainteresuje osoby, które często korzystają z ekranu dotykowego lub cenią sobie minimalizm. Case zakłada się na boki i tył a wyświetlacz pozostaje odsłonięty. Elastyczny silikon dobrze dopasowuje się do kształtu obudowy i nie pogrubia jej za bardzo. Poza tym oprawki dostępne są w przeróżnych wersjach kolorystycznych, z ciekawymi wzorami czy też brokatowymi akcentami.

Dostępne są także nakładki wykonane z innych tworzyw tak jak ma to miejsce w przypadku pokrowców pancernych. Materiały, które są wykorzystywane do ich produkcji mają za zadanie zabezpieczyć smartfon nawet w nieco bardziej ekstremalnych warunkach.

pokrowiec na Samsung Galaxy A32,

Tak jak zostało wspomniane wcześniej drugą opcją są kabury z klapką – za ich sprawą smartfon jest chroniony w całości. Możemy także mu nadać bardziej eleganckiego, biznesowego designu – tutaj idealnie sprawdzą się pokrowce skórzane i markowe (na przykład etui marki Nillkin). Sporą popularnością cieszą się futerały z wytłaczanymi wzorami. Warto także wspomnieć o pokrowcach z aktywną klapką, które umożliwiają nam podgląd na godzinę czy przychodzące powiadomienia bez konieczności jej otwierania. Również pod względem sposobu otwierania możemy dobrać etui, które dla nas będzie najlepsze. Mogą one być otwierane pionowo – klapką do dołu lub do boku – książkowo.

Oprócz dedykowanych etui ochronnych, które zapewniają w pełni wygodne korzystanie z telefonu dostępne są także pokrowce wodoodporne czy wodoszczelne (idealne nad wodę czy w zimie na narty) oraz futerały sportowe takie jak saszetki na pas oraz opaski na ramię.

Dlaczego reklamówki papierowe są lepsze od produktów foliowych?

0
Dlaczego reklamówki papierowe są lepsze od produktów foliowych

A może warto zdecydować się na dobrej jakości reklamówki papierowe? Okazuje się, że te właśnie produkty mają sporo zalet. W czym tkwi ich przewaga nad produktami foliowymi? Jak wybierać producentów wykonujących reklamówki papierowe?

Aktualnie reklamówki papierowe są coraz popularniejsze. Czym jednak w ogóle cechują się takie produkty? Sporo cennych informacji na ten temat znajduje się między innymi tutaj https://ecosac.pl/reklamowki-papierowe-dlaczego-sa-lepsze-od-foliowych. Nie da się generalnie ukryć, że dobrej jakości reklamówki papierowe powinny być wybrane od dobrych producentów. Wtedy bowiem ich jakość powinna być zasadniczo na najwyższym możliwym poziomie. Jak zaś selekcjonować firmy tego właśnie typu? Na pewno ważna sprawa dotycząca tego zagadnienia jest taka, że warto zdecydować się na Ecosac. Co jednak przemawia za takim właśnie argumentem? Innymi słowy, co powoduje, że będzie to znakomita decyzja? Firma Ecosac nie od dzisiaj produkuje dobrej jakości reklamówki papierowe. Ten podmiot ma sporo doświadczenia. Łatwo dojść do informacji, że staż na rynku polskim to w tym wypadku… ponad 12 lat. Poza tym dodatkowo od pewnego czasu ta firma działa również poza granicami naszego kraju. Kto korzysta natomiast z jej usług? Okazuje się, że są to naprawdę bardzo znane firmy. Takie, jak między innymi Reserved, Smyk, CCC itp. To chyba zaś najlepiej pokazuje, że warto ogólnie decydować się na takie właśnie podmioty. O czym jeszcze nie powinno się zapominać? Następna ważna informacja jest taka, że Ecosac ma dobrych pracowników. Potrafią oni zaś nadzorować działanie parku maszynowego. To zaś przekłada się na to, że reklamówki papierowe itp. powstają bardzo szybko. Warto zaś zwrócić uwagę na czynnik, że fachowcy oferują nie tylko rozwiązania dla Klientów biznesowych, lecz także dla indywidualnych. O czym jeszcze nie powinno się zapominać? Następna ważna informacja jest taka, że reklamówki papierowe, które można kupić między innymi tutaj https://ecosac.pl/sklep, są naprawdę wyjątkowo dobrze wykonane. Wszak fachowcy stosują jedynie odpowiedniej jakości materiały. To zaś wszystko przekłada się na to, że osoby zainteresowane tymi usługami mogą liczyć na ich dobrą jakość.

Co natomiast powoduje, że reklamówki papierowe są dużo lepszym rozwiązaniem niż na przykład foliowe? Chodzi między innymi o takie aspekty, że są to produkty ekologiczne moja. Firma Ecosac gwarantuje usługi tak naprawdę wyłącznie na najwyższym możliwym poziomie. Warto zwrócić uwagę na czynnik, że wybierane są produkty posiadające odpowiednie normy. Dodatkowo produkcja jest tak przeprowadzana, aby zużycie zużycie surowców było relatywnie jak najmniejsze. Bardzo mocno zależy Ci na tym, żeby nie narażać na szwank otaczającego nas środowiska? Tak naprawdę jeśli ludzie samodzielnie o to nie zadbają, to nikt inny tego nie zrobi. Nie powinno zatem zaskakiwać, że coraz więcej osób ma względy ekologiczne na uwadze zasadniczo w trakcie podejmowania ostatecznych decyzji. Okazuje się, że tego typu elementy generalnie posiadają także kilka innych zalet. Dobrej jakości reklamówki papierowe nie tylko przydają się uwzględniając rozmaite sytuacje (codzienne). Dobrze wywiązują się ze swojego kluczowego zadania. Po za tym pełnią funkcję reklamową. Mogą zatem reklamować dane firmy lub przedsiębiorstwa i robią to naprawdę znakomicie.

Jakie jeszcze aspekty powodują, że warto zdecydować się na reklamówki papierowe? Nie da się ukryć, że takie właśnie produkty są wyjątkowo uniwersalne. Dlaczego? Wszak mogą być zastosowane do różnych sytuacji. Nie tylko biorąc pod uwagę wykonywanie zakupów. Kiedy jeszcze przydają się takie elementy? Okazuje się, że dobrej jakości reklamówki papierowe od Ecosac nadają się do do przechowywania stosunkowo rzadko noszonych elementów garderoby. To jednak na tej płaszczyźnie nie wszystko. Dodatkowo można zdecydować się na różnego rodzaju elementy. Dzięki temu nie ma problemów, aby dopasować te produkty – od tej firmy Ecosac – do konkretnego zadania. Z tej właśnie cechy korzystają natomiast nie tylko Klienci indywidualni, ale także osoby, które posiadają w tym momencie własne firmy lub przedsiębiorstwa…

Monitory dla graczy: dlaczego warto wybrać nowoczesne, lekko zakrzywione urządzenie?

0
Monitory dla graczy

Należysz do miłośników gier komputerowych i chciałbyś lepiej przygotować dla siebie stanowisko do grania? Jeśli tak, na pewno szczególną wagę musisz przyłożyć do monitora, który zadecyduje o tym, jak bardzo realistyczna będzie twoja rozgrywka. Naszym faworytem w tym względzie są monitory zakrzywione o najwyższych parametrach i nowoczesnych funkcjonalnościach. Dowiedz się, dlaczego warto je wybrać.

Zakrzywiony monitor gamingowy idealny do większych stanowisk

Zakrzywione monitory zazwyczaj posiadają większe rozmiary od klasycznych, płaskich ekranów. Ze względu na tę swoją cechę doskonale sprawdzają się na tych stanowiskach gamingowych, które są obszerne i ustawione nieco dalej od oczu gracza. Dzięki temu łatwiej jest mu obejrzeć cały ekran jednym rzutem oka: a co za tym idzie, znacznie łatwiej jest ocenić mu sytuację, jaka ma miejsce w grze.

Z tego względu polecamy wybór zakrzywionego, dużego monitora każdemu, kto lubi wygodnie rozsiąść się – czy nawet półleżeć – na fotelu lub sofie. Świetnie sprawdzą się w połączeniu z padem, który zapewnia znacznie większą swobodę niż klasyczne rozwiązanie, jakim jest klawiatura i myszka.

Prawdziwa głębia obrazu i realistyczność doświadczeń

Zakrzywione, duże monitory odznaczają się wysoką rozdzielczością. Dzięki połączeniu ich wielkości, wysokiej rozdzielczości i jakości obrazu, a także za sprawą kształtu, który niemalże otacza gracza, łatwo  uzyskać dzięki nim bardzo realistyczny efekt. Świat gry niemal wciąga do siebie gracza, który decyduje się zasiąść przed takim monitorem. W efekcie wszystkie wrażenia z rozgrywki są znacznie bardziej intensywne, a ona sama staje się ciekawsza.

Odpowiednie oświetlenie i brak efektów odbicia światła

Zakrzywione monitory doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, w których obawiamy się refleksów i odbić światła, padającego z boku na ekran. Dzięki zakrzywionym krawędziom ograniczają możliwość odbić bocznych i sprawiają, że obraz jest wyraźniejszy i zawsze doskonale widoczny.

Co więcej, monitory o zakrzywionych krawędziach zazwyczaj cechują się dużą jasnością i są doskonale doświetlone, co sprawia, że gra na nich jest po prostu przyjemniejsza w odbiorze. Można dostrzec na nich więcej detali, a zmęczenie wzroku pojawia się znacznie później, gdyż jest on mniej wytężony podczas całej sesji.

Zachwycające parametry

Kupując zakrzywiony monitor, warto zwrócić uwagę także na inne jego cechy, które mogą sprawić, że będzie najlepszym wyborem dla gracza. Będzie to przede wszystkim wysoka częstotliwość odświeżania i krótki czas reakcji, które gwarantują, że na ekranie nie pojawią się opóźnienia  czy smużenie, utrudniające obserwację sytuacji w grze. Decydując się na zakup monitora marki iiyama, dostępny na stronie iiyama-sklep, będziesz mógł wybrać także urządzenie, które zostało specjalnie zaopatrzone w redukcję niebieskiego światła i migotania. W efekcie nie tylko rozgrywka będzie przyjemniejsza, ale także twoje oczy znacznie zdrowsze.

Widżety do połączeń – czym są i czy warto ich używać?

0
Widżety do połączeń

Na stronach internetowych znaleźć można obecnie wiele różnorodnych widżetów, których funkcją jest często pozyskanie nowych klientów, zachęcenie ich do pozostania na stronie czy zwiększenie interaktywności portalu. Dostępnych opcji jest sporo i w wielu przypadkach nie trzeba nawet tworzyć nic samodzielnie, a wystarczy skorzystać z gotowych rozwiązań.

Na przykład w przypadku portali na WordPressie wystarczy wyszukać interesujący nas typ widżetu i pobrać jedną z opcji, które się pojawią. W przypadku bardziej niszowych widżetów opcji może być mniej, ale w wielu przypadkach nie będziemy narzekać na mnogość wtyczek do wyboru. Jednym z coraz częściej spotykanych ostatnio rozwiązań są widżety do połączeń telefonicznych. Jak one działają i czy warto z nich korzystać?

Czym są widżety do połączeń?

Widżety do połączeń zazwyczaj występują w formie niewielkich elementów w rogu ekranu, które po naciśnięciu dają możliwość wprowadzenia swojego numeru telefonu i otrzymania połączenia zwrotnego od konsultanta. Często nie tylko można na nie kliknąć samodzielnie, ale też automatycznie się otwierają w przypadku próby zamknięcia strony lub po jej otwarciu (bądź spędzeniu na niej określonego czasu). Wszystko w tej kwestii (a także w kwestii designu widżetu i wyświetlanych przez niego komunikatów) zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji firmy.

Taki widżet niekoniecznie może sprawdzić się w sklepie internetowym, ale już na witrynie firmowej, która pozyskuje większość klientów i umawia się z nimi na szczegóły zlecenia przez telefon, może to być strzał w dziesiątkę. Możliwość wpisania numeru, który większość osób zna na pamięć i otrzymanie błyskawicznie połączenia zwrotnego jest znacznie wygodniejsza niż szukanie numeru firmy i dzwonienie samodzielnie. Co więcej, wyskakujący samoistnie widżet do połączeń może zmotywować nas do podjęcia rozmowy z firmą, gdzie bez tego byśmy się na to nie zdecydowali.

Widżetów tego typu jest sporo, ale na rynku dominują głównie dwie. Wiele osób zastanawia się, co wybrać – LiveCall czy CallPage. Obie te opcje mają swoje wady i zalety, ale na prowadzenie zdaje się wysuwać LiveCall.

Czy warto używać widżetów do połączeń?

Widżety do połączeń mogą zwiększyć ilość pozyskanych klientów i zwiększyć zadowolenie z poziomu obsługi, z uwagi na znaczne ułatwienie i przyspieszenie kontaktu z konsultantem. O największych zaletach takich widżetów można szczegółowo przeczytać tutaj: https://techpolska.pl/livecall-czy-callpage-co-jest-lepsze-porownanie-widzetow-do-polaczen/, natomiast pokrótce można wspomnieć, że nie bez powodu tak często się je ostatnio widuje.

Są one dość lekkie i nie wpływają znacząco na czas ładowania się strony, a potrafią na dłuższą metę podnieść zarobki firmy, a także ułatwić pracę osobom zatrudnionym w dziale obsługi klienta.

Lista 5 najlepszych smartfonów wydanych w 2020 roku

0
Lista 5 najlepszych smartfonów wydanych w 2020 roku

Ciężko znaleźć osobę, która na co dzień funkcjonuje bez smartfona. Oferta dostępnych modeli telefonów stale się powiększa, dlatego wcale nie tak łatwo znaleźć ten najlepszy, który sprosta oczekiwaniom danej osoby. Z myślą o takich użytkownikach przygotowaliśmy listę najlepszych smartfonów wydanych w 2020 roku. Jakie modele znalazły się w czołówce?

1. Apple iPhone 12 mini

Wśród najlepszych smartfonów 2020 roku nie mogło zabraknąć najnowszej propozycji od Apple’a. Mowa o iPhonie 12, który jest dostępny w 4 wersjach. W naszym zestawieniu umieściliśmy iPhone’a 12 mini, czyli nieco okrojony model podstawowy, który i tak wypada znakomicie. Kupując iPhone’a 12 mini, można liczyć na rewelacyjną wydajność (za sprawą procesora A14 Bionic), wyświetlacz OLED czy łączność 5G. Warto dodać, że ekran telefonu ma przekątną 5,4 cala, co sprawia, że jest bardzo wygodny, a jednocześnie nadal można na nim komfortowo oglądać filmy. Smartfon jest dostępny w ofercie T-Mobile: https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/cat10019.chtml.

2. Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Na liście najlepszych smartfonów 2020 roku znalazła się mocna propozycja od Samsunga – Galaxy Note 20 Ultra. Co wyróżnia ten telefon? Przede wszystkim niebotycznie duży ekran o przekątnej 6,9 cala, 12 GB RAM i 256 lub 512 GB wbudowanej pamięci. To telefon, który umożliwia łączność 5G, płatności NFC, nagrywanie filmów 8K, a także ładowanie bezprzewodowe. Smartfon jest wyposażony w piórko S Pen, za pomocą którego można nie tylko pisać, ale też edytować dokumenty i zdalnie sterować smartfonem. Ta ostania funkcja jest możliwa dzięki wykonywaniu w powietrzu gestów rysikiem.

3. OnePlus 8T

Do czołówki 2020 roku załapał się równie OnePlus 8T. Smartfon jest dostępny w ofercie T-Mobile, a jego specyfikację można śmiało uznać za imponującą. Doskonały procesor, wyświetlacz AMOLED 120 Hz i mistrzowskie oprogramowanie sprawiają, że ciężko znaleźć telefon o lepszej wydajności. Model obsługuje 5G, ma też wbudowany moduł szybkiego ładowania. OnePlus 8T działa na procesorze Qualcomm Snapdragon 865 i dysponuje 8 GB pamięci RAM.

4. Xiaomi Mi 10T Pro

Xiaomi Mi 10T Pro ma możliwości flagowca, dlatego nie mogło go zabraknąć w zestawieniu najlepszych smartfonów. To propozycja, którą docenią zwolennicy sporych ekranów – w tym przypadku to 6,67 cala. Procesor Qualcomm Snapdragon 865 w połączeniu z 8 GB RAM to gwarancja szybkiej i wydajnej pracy. Niewątpliwym atutem tego telefonu jest pojemna bateria – 5000 mAh z możliwością szybkiego ładowania. Poza tym telefon dysponuje łącznością 5G, Bluetooth’em 5.1 i możliwością wykonywania płatności NFC.

5. Huawei P40 Pro

Listę najlepszych smartfonów zamyka Huawei P40 Pro. To telefon, który przede wszystkim imponuje swoim aparatem. Model został wyposażony w aparat główny z matrycą 50 Mpix, który jest wspomagany dwoma dodatkowymi obiektywami: ultraszerokokątnym 16 Mpix i teleobiektywem 8 Mpix. W telefonie znalazło się również miejsce na tryb fotografii nocnej, który pozwala robić doskonałe zdjęcia nawet przy niekorzystnym oświetleniu. Ten dostępny w ofercie T-Mobile smartfon ma wyświetlacz 6,1 cala. Wydajny procesor Kirin 990 i 8 GB RAM sprawiają, że telefon działa niezwykle płynnie.

Materiał partnera.

Tworzenie aplikacji mobilnych – kto oferuje taką usługę?

0
Tworzenie aplikacji mobilnych

Rozwiązania, jakie zapewnia nam dostęp do internetu, są sporym udogodnieniem w wielu dziedzinach życia. Przydają się zwłaszcza w biznesie, nie tylko na etapie promocji marki, ale również podczas realizacji zamówień czy komunikacji z klientem. Tworzenie aplikacji mobilnych to więc usługa niezwykle popularna w dzisiejszych czasach. Sprawdź, gdzie znaleźć dobrego profesjonalistę, który stworzy dla Ciebie unikalną aplikację!

Dlaczego aplikacja mobilna to dobry pomysł?

Aplikacje mobilne w ostatnim czasie ogromnie zyskały na popularności. Powodem tego jest oczywiście ich intuicyjność, wygoda oraz przejrzystość. Wiele osób zauważa, że są zdecydowanie prostsze w obsłudze niż klasyczne strony internetowe. Często także prezentują ofertę w bardziej estetyczny sposób, dzięki czemu użytkownicy są nią żywiej zainteresowani. Co ważne, aplikacje mobilne to nie tylko spore udogodnienie dla klientów. Również usługodawcy mogą skorzystać z ich zalet. Przede wszystkim ułatwiają komunikację, realizację zamówień oraz umożliwiają stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej. Poza tym aplikacje takie jak CRM są świetnym rozwiązaniem dla pracowników. Pozwalają lepiej zorganizować pracę i tworzyć wspólne cele. Jest to więc niezwykle przydatne narzędzie, które warto wykorzystać w biznesie. Jednak tworzenie aplikacji mobilnych to proces, któremu należy poświęcić należytą uwagę. Do kogo w takim razie zwrócić się po pomoc?

Tworzenie aplikacji mobilnych – postaw na profesjonalistów

Od tego jak zostanie stworzona aplikacja mobilna zależy komfort z jej użytkowania. Aplikacja musi być przede wszystkim dobrze zaprojektowana i czytelna. Najlepiej więc zlecać tworzenie aplikacji mobilnych wyłącznie profesjonalistom. Warto zdecydować się na specjalistów takich jak https://ultrano.pl/. Znają oni takie pojęcia jak projektowanie UX czy UI i potrafią zaprojektować estetyczną wizualnie, a przy tym praktyczną aplikację. Firmy graficzne mogą pomóc w rozwoju Twojego start-upu dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom, dlatego wybieraj ekspertów działających na rynku od dłuższego czasu i cieszących się pozytywną opinią klientów.

Etui na telefon – funkcjonalne, praktyczne, stylowe

0
Etui na telefon

Etui pełni rozmaite funkcje. Najczęściej, kojarzy nam się z ochroną telefonu przed zbiciem szybki, pęknięciem, zarysowaniami oraz innymi obrażeniami mechanicznymi mogącymi powstać na skutek jego codziennego używania. Wiele dostępnych modeli etui pełni jednak funkcje dodatkowe – np. organizerów, schowków na dokumenty lub innych. Poniżej podpowiemy – jak wybrać etui, by nie tylko osłaniało nasz telefon, ale również pomagało nam w codziennym funkcjonowaniu.

Etui na telefony – rodzaje, konstrukcja i przeznaczenie

Etui mogą mieć różna formę. Niektóre przypominają pokrowce, które nakładamy na naszego smartfona, inne z kolei wyglądają jak rozkładany futerał. Jakie typy etui cieszą się największą popularnością?

Przede wszystkim etui typu kabura. Rozwiązanie to zapewnia wysoki  poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Otacza całą powierzchnię urządzenia uniemożliwiając zarysowanie jego powierzchni, nawet w czasie zwykłego noszenia w kieszeni lub plecaku.

Kieszonki to rozwiązanie dedykowane dla osób, które żyją w biegu, aktywnie, lub po prostu dużo przemieszczają się w ciągu dnia. Wówczas, kieszonka może być wyborem optymalnym. Nadaje się do przypięcia do paska lub spodni za pomocą zwykłego mechanizmu na rzepy. Dzięki temu, telefon jest zawsze pod ręką, w zasięgu dłoni, łatwo dostępny i gotowy do użycia.

Futerał to ostatni typ etui, o którym pragniemy opowiedzieć. Jest uważany za najbardziej elegancki i stylowy. Przypomina rozkładaną, twardą okładkę, wewnątrz której znajduje się nasz smartfon. Dzięki temu, jest ciągle osłaniany przed potencjalnymi uszkodzeniami, zarysowaniami i zabrudzeniem.

Dodatkowe elementy i gadżety w budowie etui na telefon

Warto podkreślić, że etui na telefon może również pełnić częściowo funkcje portfela lub organizatora na dokumenty. Jeśli zależy nam na takim etui, wówczas warto wybrać futerał wyposażony w dodatkowe kieszonki, które mogą być ulokowane od strony zewnętrznej lub wewnętrznej. Ich rozmiar jest dostosowany do rozmiarów kart kredytowych, legitymacji studenckiej, dowodu osobistego, prawa jazdy.

Jeśli zależy ci na możliwości swobodnego pstrykania zdjęć – wówczas warto wybrać etui dedykowane do konkretnego modelu smartfona. W jego budowie powinny znaleźć się otwory idealnie pasujące do rozmiarów kamerki w naszym urządzeniu. Dzięki temu, będziemy mogli porobić zdjęcia bez konieczności ściągania etui. Modele takie znajdziesz pod adresem: Campur.pl.

Osobom uprawiającym aktywny styl życia, dla których smartfon to nie tylko telefon, ale również urządzenie aktywnie monitorujące najważniejsze parametry ich organizmu – polecamy wybór etui wyposażonego w stabilną opaskę, przeznaczoną do zapinania na ramieniu. Dzięki niej, będziemy mogli swobodnie przypiąć telefon do naszego ramienia, bez obaw o jego bezpieczeństwo w trakcie treningu. Jest to także rozwiązanie bardziej wygodne – telefon wciśnięty w głąb kieszeni jest niewygodny w czasie biegania, a także trudniej dostępny, gdy chcemy z niego skorzystać w czasie treningu.

Amatorom aktywnego stylu życia polecamy także wybór etui wykonanych z materiałów wodoszczelnych. Zagwarantuje to, że nawet w czasie treningu w deszczowej pogodzie, nasz telefon nie zostanie przemoczeniu.

ZOBACZ TEŻ